متن تقدير و سپاس از عامل فروش

متن تقدير بابت فروش محصولات

با عنایت به تلاشهای مستمر و بی شائبه جنابعالی در امر فروش محصولات در استان، بدینوسیله مراتب سپاس خود را از تلاش و زحمات ارزشمند و صادقانه جنابعالی اعلام داشته و این لوح به رسم یادبود تقدیم حضور می گردد.
با امید به تداوم همکاری فی مابین، توفیق روز افزون جنابعالی و کلیه همکاران محترم را از خداوند منان خواستاریم.

متن سپاس نامه از عاملان فروش

بسمه تعالی
سرکار خانم ...
باسلام و آرزوی توفیق روزافزون
ضمن تشکر و قدردانی از زحمات شما در زمینه فروش و معرفی محصولات شرکت ... ، عاملیت فروش محصولات تولیدی این شرکت در محدوده ... به جنابعالی محول میگردد تا مطابق قوانین و ضوابط جاری شرکت و با منظور نمودن اصل مشتری مداری و با توکل به عنایات پرودگار به همکاری روز افزون ادامه دهیم .

متن لوح تقدیر از عامل فروش

عامل محترم فروش شرکت
جناب آقای
رسیدن به هدف در زندگی موفقیت بزرگی می باشد که پروردگار متعال افتخار آن را به کسانی اهدا خواهد نمود که با تلاش خالصانه خویش در مسیر خوشنودی و رضایت مشتریان گام برمی دارند.
به شکرانه توفیق و به پاسداشت همت صادقانه شما در امر فروش و اجرای بهینه امور مربوط به عاملیت فروش ، حسن خلق ،تعامل سازنده با شرکت و درک بالا نسبت به مسائل کلان و راهبردی این سازمان ، خلاقیت ، جدیت و موفقیت در امور محوله این لوح تقدیم حضور ارجمندتان می گردد ، با امید به اینکه ، با اتکا به تلاش مضاعف ، خلاقیت و نوآوری ، صداقت و شجاعت به عنوان عاملیت فروش موثر در سازمان ، وسیله رشد و توسعه هر چه بیشتر سازمان باشید

متن لوح سپاس از عاملان فروش

به نام خدا
با ابلاغ درود های صمیمانه به جناب عالی و همکاران محترمتان که با تلاش فراوان خود در فروش محصول تولیدی این شرکت، با نام تجاری «» و همچنین محصول جدید با نام تجاری «» به فعالیت مشغول می‌باشید کمال تشکر را دارد.
امید است در شرایط رقابتی موجود، با رعایت اصل «احترام به حقوق مصرف کننده و پایبندی عملی به آن» موجبات توسعه بازار برای افزایش فروش و همچنین موجبات وفاداری هرچه بیشتر مشتریان به محصول تولیدی این شرکت، در سایه تلاش و کوشش آن واحد محترم فراهم گردد.

لوح نمایندگان برتر فروش

سمینار سالانه شرکت ...
مدیر محترم عاملیت کد....
تلاش و همت والای مدیریت و کارکنان آن عاملیت، موجب کسب عنوان واحد نمونه فروش طی سال ... در سطح استان گردیده است. بدینوسیله کسب مقام .... فروش  را به شما و پرسنل سخت کوش و کارآمد آن عاملیت تبریک می گوییم.
امید است با تلاش و توانایی شما و دیگر اعضای خانواده اين شركت بتوانیم گامی در جهت اعتلای کشور عزیزمان ایران برداریم.

متن لوح سپاس از فروشندگان برتر شرکت

جناب آقای ...
یقینا رشد و توسعه خانواده ... مدیون تلاش گسترده و عمیق کسانی است که دانش، تخصص و عمر گرانبهای خود را سرمایه ای برای سربلندی و سازندگی این خانواده قرار داده اند.
بدین وسیله، انتخاب شایسته جنابعالی را بعنوان فروشنده ی برتر در زمینه پاسخگویی و مدیریت اعتراضات مشتریان در راستای به انجام رساندن یک فروش موفق ، تبریک عرض نموده و همچنین این لوح تقدیر از طرف خانواده ... به رسم قدردانی از تلاش های وافر شما تقدیمتان می گردد.
سلامتی وموفقیت روزافزونتان را ازدرگاه خداوند متعال مسألت می نماییم.
مدیر عامل

متن لوح سپاس از فروشگاه برتر

فروش به عنوان بخشی از فعالیت های پیشبردی به ارتقای سازمانی کمک می کند و در عین حال مکمل سایر فعالیت های پیشبردی (تبلیغات، روابط عمومی، بازار یابی مستقیم، کسب شهرت و محبوبیت است) و سبب افزایش اثر بخشی آن ها می شود.
مدیریت فروش و فروش موفق مستلزم مهارت در شناخت انواع تیپ های شخصیتی و راه های کنار آمدن با آن ها
مهارت در ارایه ی توضیحات، آشنایی با تکنیک های فروش، کسب آگاهی در مورد رقبا و محصولات آن ها
مهارت در انجام مذاکرات حضوری، صداقت با مشتریان و ... است.
بدین وسیله، موفقیت شعبه ... را در کسب عنوان فروشگاه برتر ...
تبریک عرض نموده و این لوح تقدیر به رسم یادبود و قدردانی تقدیم می گردد.
امید آن داریم با همت والا و با آشنایی بیشتر با اصول و فنون فروش و علم بازاریابی به طور منظم و سیستماتیک و با استفاده از دانش، اطلاعات ابزارها و راه کارهای نوین فروش، با اتحاد رویکرد فکری صحیح، مدیریت و سازماندهی فروش، درک نیازهای مشتریان و توسعه ی مهارت های ضروری مانند معرفی محصول و مذاکره با مشتری؛ همچون گذشته، فرآیند فروش را رونق بیشتری بخشید.
با علم اگر عمل برابر گردد                              کام دو جهان نیز میسر گردد

متن لوح سپاس از عامل فروش محصولات آرايشي بهداشتي

وارزقنا و انت خير الرازقين (١١٤-مائده)
بگردد به ما حجتي آشكار كه رزاق برتر تويي كردگار 
همكار ارجمند جناب آقاي ...
صنايع آرايشي بهداشتي به عنوان يكي از عوامل اصلي در سلامت و زيبايي شناختي از اهميت بسزايي برخوردار است در واقع محصولات آرايشي بهداشتي تركيبي از تخصص و هنر است .
وضعيت و نياز هاي زندگي در هزاره ي سوم با تغييرات وسيع و سريع اجتماعي، اقتصادي، فرهنگي و شبكه ي گسترده و پيچيده ي ارتباطات انساني همراه است.
از اينكه در مسند و جايگاه شايسته و رشد بايسته ي اقتصادي با تخصص، تجربه، هوشياري، هوشمندي، مقبوليت و مشتري مداري، با برنامه ريزي مناسب و موفق جهت توسعه و بهره مندي از نيروي انساني كار آزموده در كمال امنيت و مراقبت و التزام و تعهد در بخش فروش محصولات آرايشي و بهداشتي اهتمام مي ورزيد، به رسم ارادت و اخلاص اين لوح تقدير تقديم حضور مدبرانه شما مي گردد .
از يگانه يكتا براي شما درايت و بصيرت همگام و همراه با ايفاد نقش ممتاز جهت فردايي بهتر و افقي روشن تر آرزومنديم .
هميشه برد با قويترين و سريع ترين ها نيست بلكه دير يا زود برد با كسي است كه بردن را باور داشته باشد.

متن تقدير از فروشگاه زنجيره اي

"بنام ایزد منان"
سرکار خانم / جناب آقای ....
ستاره گم شد و خورشید سر زد                         پرستویی بر بام خانه پر زد
در آن صبحم صفای آرزویی                                 شب اندیشه را رنگ سحر زد
بی گمان تولد فروشگاههای زنجیره ای برای ما قدم گذاردن در مسیری بود تا فصلی نو در زندگی هم میهنان خود باشیم.
راهی که پیمودنش همسفرانی می­جست مجرب، موثر و وفادار.
اینگونه بود آغاز ما، مهربانی و الطاف بیکران دوستانمان را دریافت کردیم و این لبخند سبز، مانا ترین و گرانبهاترین ره آورد ماست و شما شریک این تلاش پر ثمر بودید.
این نگارش گواهی است بر کوشش و پویش شما در این شروع نوین و پیمانی دوباره برای رسیدن به روزهایی پر شکوه تر و زیباتر.
با آرزوی آسمانی پر از پرستو.

متن تندیس برای عامل فروش شرکت بیمه

موفقیت شما را درجشنواره فروش سال ... شرکت بیمه ... با موضوع بیمه عمر و تشکیل سرمایه تبریک نموده و برایتان آرزوی سعادت و پیشرفت روزافزون را داریم.  
مجموعه نمایندگی ...

متن تبریک از برترین عامل فروش شرکت بیمه

هوالحق
جناب آقای / سرکار خانم .........
احتراماً، ضمن عرض تبریک و ت